Polityka Cookies

Polityka prywatności

Jakie rodzaje informacji zbieramy?

W czasie wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie gromadzone są informacje dotyczące przeglądarki odwiedzającego, adresu IP komputera, typu systemu operacyjnego, czasie wizyty, liczbie obejrzanych stron oraz w jaki sposób do nas trafił. Dane statystyczne o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych obszarów serwisu, czerpiemy również z plików "cookies" (ciasteczek), zapisywanych przez serwer na dyskach twardych odwiedzających. Dane te są zbierane przez zewnętrzne, powszechnie wykorzystywane na rynku systemy internetowe do gromadzenia statystyk odwiedzin stron internetowych.

 

Zakres udostępniania danych

Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy gromadzonych danych osobowych innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu. Mercator przestrzega zasady ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r.
Nie udostępniamy danych osobowych ani adresów e-mail naszych Klientów podmiotom trzecim. W przypadku niektórych form płatności, dane Klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych. Firmy te nie wykorzystują danych Klientów w żaden inny sposób.

Podmiot zbierający dane

MERCATOR
Ryszard Klauze
ul. Nowokrzeszewska 18
95-035 Ozorków

 

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

KONTAKT

adres: Nowokrzeszewska 18, 95-035 Ozorków
tel. kom. +48 606 431 608
e-mail: mercator@poczta.onet.pl